تبلیغات

عملیات استشهادی در قدس/ هلاکت ۴ نظامی اسرائیلی و زخمی شدن ۱۵ نفر دیگر

Article Image

ارسال شده توسط رویال از تهران
اسرائیل
در تازه ترین عملیات استشهادی در قدس، یک جوان فلسطینی با کامیون خود گروهی از شهرک نشینان مسلح صهیونیستی را در شهرک یهودی “ارمون هنتسیف” واقع در مجاورت جبل المکبر شهر بیت المقدس زیر گرفت که در پی این اقدام دلیرانه ۱۵ تن از آنان مجروح شدند.

به گزارش سنی دیلی به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، منابع اسرائیلی ضمن اعلام این مطلب، افزودند که حال ۸ تن از این مجروحان وخیم می باشد.

این عملیات در نزدیکی کنست رژیم صهیونیستی به اجرا درآمد و نظامیان اسرائیلی به سوی فادی القنبر مجری این عملیات آتش گشودند و او را به شهادت رساندند.
نیروهای ارتش رژیم اشغالگر قدس به دنبال این عملیات به خانه مجری آن یورش برده و پدر و مادرش را به اسارت گرفتند.

از سوی دیگر، کانال ۲ تلویزیون اسرائیل از هلاکت ۳ صهیونیست خبر داد، این اقدام در حالی است که یدیعوت احرونوت در خبری فوری از هلاکت ۵ شهرک نشین اسرائیلی خبر داد.

هنوز رژیم صهیونیستی رسما آمار دقیق تلفات این عملیات را اعلام نکرده است. این در حالی است که روزنامه عبری زبان “اسرائیل الیوم” نوشت که تمامی مجروحان این عملیات نظامی هستند.
از سوی دیگر، خبرنگار شبکه ماهواره ای الجزیره از هلاکت ۴ نظامی اسرائیلی و زخمی شدن ۱۵ نفر دیگر در جریان این عملیات خبر داد که حال تعدادی از آنان وخیم می باشد.
عملیات استشهادی روز یکشنبه در قدس اشغالی مهم ترین عملیات انتفاضه قدس از زمان شروع آن در یکم اکتبر سال ۲۰۱۵ تاکنون می باشد.

کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی تصمیم به تخریب منزل مجری عملیات، عدم تحویل پیکر پاک وی به خانواده اش و بازداشت حامیان این عملیات قهرمانانه در شبکه های ارتباط جمعی گرفت.
کابینه امنیتی رژیم صهیونیستی در نشست اضطراری برای بررسی عملیات قهرمانانه جبل المکبر و تبعات آن، تصمیم به تخریب فوری منزل فادی قنبر و تشدید اقدامات امنیتی در منطقه محل سکونت وی گرفت

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار