تبلیغات

معرفی اسلام به غیر مسلمانان در ایالت پنسیلوانیا در آمریکا

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_347147_165.pngاساس نیوز: جامعه اسلامی شهر «سچویلکیلل» واقع در ایالت پنسیلوانیا در آمریکا برای سومین سال پیاپی، میزبان محفلی برای معرفی اسلام و مسلمانان بود.


به گزارش اساس نیوز به نقل از پایگاه خبری «republicanherald»، حدود ۱۰۰ نفر از غیرمسلمانان به ویژه ۲۲ نفر از دانشجویان کلیساهای منطقه، کشیشان کلیساهای محلی و خانواده‌های مسلمان در این محفل حضور داشتند.

میهمانان توسط «زرینه وهاب»، رئیس جامعه اسلامی سچویلکیلل و همچنین مسعود اکبر و عبدالحمید از اعضای این تشکل مورد استقبال قرار گرفتتد.
در این محفل قبل از صرف شام که شامل غذاهای بین‌المللی از جمله غذاهای مخصوص کشورهای لیبی، مصر و پاکستان بود، میهمانان برای حضور در مراسم نماز مغرب به نمازخانه رفتند.

لاریسا مارکی، یکی از میهمانان گفت: اولین‌بار بود که نمازخانه مسلمانان و مراسم نماز را از نزدیک می‌دیدم.
ریکی هوسر، یکی دیگر از میهمانان نیز اظهار کرد: یاد گرفتم مسلمانان روزانه ۵ بار نماز می‌خوانند.

در ادامه مراسم فیلمی به نمایش گذاشته شد که زندگی مسلمانان جهان را به تصویر کشیده بود و می‌گفت: مسلمانان اغلب به عنوان عاملان حملات تروریستی نشان داده می‌شوند، درحالیکه بیشتر آنان قربانی این حملات هستند.

عبدالحمید، عضو جامعه اسلامی سچویلکیلل با سخنرانی در این مراسم به آمار پناهجویان در دنیا اشاره کرد و گفت: حدود ۶ میلیون پناهجو در دنیا وجود دارد که اکثر آنان از مسلمانان هستند.

وی افزود: رسانه‌ها و مردم از مسلمانان هیولاهایی ساخته‌اند که حقیقت ندارد، آنها مردمانی صلح‌جو هستند.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار