تبلیغات

آتش سوزی گسترده در مرکز اسلامی ملبورن (استرالیا)

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_IMG07261948.jpgاساس نیوز: بامداد یکشنبه، مرکز اسلامی ملبورن، در شعله‌های آتش سوخته، و حریق به حدی گسترده بود که ۵۰ آتش نشان ۱ ساعت برای کنترل شعله‌های آتش تلاش کردند.


به گزارش اساس نیوز به نقل از گاردین، اوایل صبح یکشنبه در ساعت 2:30 بامداد، مرکز اسلامی ملبورن در استرالیا در شعله‌های آتش سوخت.

آتش به حدی گسترده بود که برای خاموش کردن آن نیاز به شلنگ هوایی بود. درحالی که 50 آتش‌نشان سعی در اطفای این حریق داشتند،  بالاخره توانستند پس از 1 ساعت تلاش مداوم، آتش را تحت کنترل درآورند. هرچند هنوز علت آتش سوزی مشخص نشده است، اما احتمال تعمدی بودن این حادثه وجود دارد.
یک متخصص آتش‌‌سوزی به صحنه اعزام شده و تحقیقات برای کشف علت این حریق درحال انجام است.


اندرو دیکسون فرمانده‌ آتش‌نشانان در این باره به خبرنگاران گفت: آتش به قدری شدید و وسیع بود که آتش‌نشانان اعزامی می‌توانستند آتش را از محله دیگری ببینند.


گفته می‌شود این مرکز محل اجتماعات جامعه اسلامی محلی بوده است.طبق اطلاعات دریافتی اولیه از محل، در یک سوی ساختمان، عبارت «داعش» روی دیوار مرکز اسلامی نوشته شده است با این حال هنوز مشخص نیست که آیا این شعارنویسی‌ها ارتباطی به حادثه حریق داشته یا پیش از آتش سوزی بر دیوار نوشته شده است.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار