تبلیغات

ترامپ: دخترش ایوانکا را به عنوان سخنگوی امور زنان منصوب کرد

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_uyuygyugyu.jpgاساس نیوز: رئیس جمهوری منتخب آمریکا دختر بزرگش را به عنوان سخنگوی غیررسمی‌اش در امور زنان و برابری جنسیتی منصوب کرده است.


به نوشته روزنامه ایندیپندنت، این اقدام دونالد ترامپ، رئیس جمهوری منتخب آمریکا پس از آن صورت گرفت که نانسی پلوسی، رئیس اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا در تماس تلفنی با وی از ترامپ خواست تا درباره سیاست‌هایش درباره زنان صحبت کند اما ترامپ تلفن را به ایوانکا 35 ساله، دختر بزرگش داد تا به سوالات پلوسی پاسخ دهد.

روزنامه نیویورک‌تایمز نوشت که این رخداد نشان می‌دهد که ترامپ دختر بزرگش را به عنوان سخنگوی غیررسمی‌اش در امور زنان و برابری جنسیتی منصوب کرده است و وی در این گفت‌وگوی تلفنی با پلوسی به صورت صریح از گفته‌های پدرش در رقابت‌های انتخاباتی آمریکا دفاع کرد.

ایوانکا ترامپ در جریان سخنرانی در کنوانسیون ملی جمهوری خواهان در ژوئیه سال جاری میلادی خواستار پرداخت حقوق برابر برای کار شده بود و یکی از تدوین کنندگان پیشنهاد پرداخت شش هفته‌ای حقوق برای مرخصی زایمان است.

ایوانکای 35 ساله مکررا پدرش را به خاطر ترغیب زنان در پیوستن به امور تجاری ستایش می کند و گزارش های فراوان درباره سواستفاده جنسی زنان توسط پدرش را رد کرده است.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ 

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار