تبلیغات

سخنرانی فارسی « شیخ محمد انصاری » – موضوع: غربت دین در خانه ما

Article Image
توضیحات

حضرت رسول اکرم صلی اللہ علیہ و سلم فرمودند:

بدَأَ الْإِسْلاَمُ غَرِیبًا ثُمَّ یَعُودُ غَرِیبًا کَمَا بَدَأَ فَطُوبَى لِلْغُرَبَاءِ قِیلَ: یَا رَسُولَ اللَّهِ! وَمَنْ الْغُرَبَاءُ؟ قَالَ: الَّذِینَ یُصْلِحُونَ إِذَا فَسَدَ النَّاسُ

اسلام بی‌کس و غریب آغاز شد و باز به غربت و بی کسی باز خواهد گشت همانطور که آغاز شد پس طوبی (درختی در بهشت) برای غریبان. پرسیدند: ای رسول خدا! غریبان چه کسانی هستند؟ و ایشان فرمودند: کسانی که در زمان فساد مردم در جهت اصلاح میکوشند.

به راستی که اسلام امروز غریب شده و مصداق حدیث پیامبر ( صلی اللہ علیہ و سلم ) نمایان شده است. غربت دین در تمام زندگی ما دیده میشود حتی در خانه های ما. بیایید از غربا باشیم، همانهایی که رسول الله ( صلی اللہ علیہ و سلم ) به آنها بشارت درختی بسیار بزرگ و ارزشمند را در بهشت داده است.

در این سخنرانی شیخ محمد انصاری از علمای اهل سنت استان فارس به بیان ابعاد و گستردگی غربت دین در خانه های ما می پردازد و راه نجات و اصلاح را روشن بیان می کند. از الله متعال امیدواریم مارا از غربا حساب کند.

مشخصات

نام فایل: سخنرانی شیخ محمد انصاری موضوع سخنرانی: غربت دین در خانه ما فرمت: mp4 تدوین: مجتمع دینی گله دار منبع: سنت دانلود

لینک دانلود نسخه با کیفیت بالا و با کیفیت پایین

این مطلب را از دست نده:  ترجمه فارسی کتاب «الولو و المرجان» برای اندروید

اگر از مطلب خوشتان آمده آن را به اشتراک بگذارید

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار