تبلیغات

نامه سرگشاده رهبران مسلمان آمریکا به ترامپ

Article Image
نامه سرگشاده رهبران مسلمان آمریکا به ترامپ

dgdrfgbhحدود ۳۰۰ مسلمان آمریکایی از رهبران برجسته تا ائمه جماعات مساجد سراسر این کشور، نامه سرگشاده‌ای به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور جدید آمریکا را به امضا رساندند.

به گزارش سنت آنلاین به نقل از ایسنا، این نامه که دیروز، ۱۵ آذر ماه، منتشر شد؛ به امضای ۲۹۱ نفر از اعضای اصلی شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی، جمعیت اسلامی شمال آمریکا، شورای امور عمومی مسلمانان و اداره اسلامی شمال آمریکا و همچنین ائمه جماعات مساجد، اساتید دانشگاه‌ها، فعالان و رؤسای گروه‌های اسلامی رسید.

این گروه‌ها و سازمان‌های اسلامی پیش‌تر نیز اظهارات ترامپ علیه مسلمانان را به شدت محکوم می‌کردند اما این نامه یکی از پاسخ‌های متحد مسلمانان به رئیس‌جمهور جدید آمریکا است.

این نامه پس از آن منتشر شد که گزارش‌ها خبر از تصمیم ترامپ برای راه‌اندازی سیستم نظارت، کنترل و ثبت اطلاعات علیه مسلمانان می‌دهند. همچنین خشونت‌ها علیه مسلمانان پس از ریاست جمهوری ترامپ شدت گرفته و رهبران مسلمان کمپین انتخاباتی ترامپ را مسئول این افزایش احساسات ضداسلامی می‌دانند.

در این نامه ضمن بیان دغدغه‌های مسلمانان، از ترامپ و همه اعضای کابینه انتخابی او خواسته شده که به قوانین احترام بگذارند زیرا قوانین حمایت یکسان از همه گروه‌ها و اقشار را تضمین می‌کند.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار