تبلیغات

راهپیمایی مسلمانان هندی در اعتراض به قرآن سوزی

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_farhangnews_1024902920241416750265.jpgاساس نیوز: مسلمانان هندی در ناحیه کوداگو، در اعتراض به سکوت دولت در پی یک حادثه مهیب قرآن سوزی، با تجمع در پاندال گاندی، خواستار برخورد و مجازات با عاملان این حادثه شدند.


به گزارش اساس نیوز به نقل از daijiworld، جامعه مسلمانان منطقه مادیکری در ناحیه کوداگو در هندوستان در اعتراض به یک حادثه قرآن سوزی و عدم عکس‌العمل دولت ایالتی این منطقه، در پاندال گاندی تجمع پیدا کرده و خواستار عملکرد فوری دولت در دستگیری مضنونین شدند.


مسلمانان هندی در یادداشتی که در این تجمع به امضاء رساندند، 1 هفته به دولت فرصت دادند تا عاملان این حادثه را دستگیر کرده و به مجازات برساند.
رهبر معترضان همچنین خطاب به تظاهرکنندگان گفت: با وجودی که چند روز از این حادثه گذشته اما دولت هیچ اقدامی در جهت برخورد با متهمان نکرده است. بنابراین ما نیز از حق خودمان دفاع می‌کنیم. اعتراض ما علیه هیچ مذهبی نیست. ما قصد برهم زدن صلح را نداریم بلکه تنها خواستار دستگیری اشرار به جرم افراط و زیاده‌روی هستیم.


وی افزود: مایه تاسف است که وزیر ایالتی هنوز هیچ اقدامی در این رابطه انجام نداده و حتی پس از این حادثه با اقلیت‌های جامعه ابراز همدردی نکرده است. ما گمان می‌بریم که بعضی از اعضای کنگره در این اقدام دخیل باشند. مسلمانان جامعه ما به خاطر فقدان اتحاد با بی‌عدالتی روبرو هستند.
رهبران تظاهرکنندگان همچنین هشدار دادند که در صورت عدم دستیابی به خواسته‌هایشان، راهپیمایی‌های بعدی را در مقابل منزل اعضای دولت برگزار خواهند کرد.

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار