تبلیغات

لحن تند مُبلغ عربستانی به والدين دختران دانشجو

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_20161201121222760.jpgاساس نیوز: به تازگی ويديويی از سعيد بن فروه مبلّغ سعودی منتشر شده که وی را در حال توهين به والدينی که فرزندان دختر خود را به دانشگاه می فرستند، نشان می دهد. اين ويديو موجب خشم فعالان شبکه‌های اجتماعی شد.

به نوشته سايت اينترنتی الحصيله، در اين ويديو سعيد بن فروه امام جماعت مسجدی در عربستان، ديده می شود که به کسانی که دختران خود را به دانشکده های پزشکی و داروسازی می فرستند يا اجازه می دهند بورسيه دانشگاه ها شوند، ناسزا می گويد.

اين مبلغ سعودی می گويد: درصورتی که دختران در رشته های پزشکی يا داروسازی تحصيل کنند يا بورس دانشگاه های خارج از کشور شوند، مجبور می شوند در کنار دانشجوهای پسر بنشينند که اين اختلاط حرام است. وی در ادامه دعا کرد که کسانی که با دختران اين گونه رفتار می کنند، «فلج» شوند!

اين مبلغ سعودی، مسئولان و اوليايی را که به دخترانشان اجازه تحصيل و اختلاط با پسرها را می دهند، مجرم توصيف کرد و با طرح اين سوال که غيرت و مردانگی شما کجا رفته است؟، گفت: هيچ عذر و بهانه‌ای برای اعزام به خارج دختران به تنهايی قابل قبول نيست.

وی گفت: همه ما مرد هستيم و صاحب غريزه، وقتی زن زيبايی را می‌بينيم آيا به او علاقمند و عاشق او نمی شويم؟ بله همين طور است.. پس آيا حيا نمی کنيم که خواهر، دختر و همسرمان مردی زيباتر از ما ببينند و گمان کنند از نظر زيبايی مانند يوسف عليه السلام است؟!

https://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار