تبلیغات

تیم فوتبال سردار بوکان مقابل شاهین ماهشهر پیروز شد

Article Image
تیم فوتبال سردار بوکان مقابل شاهین ماهشهر پیروز شد

تیم فوتبال «سردار بوکان» در هفته‌ی سیزدهم دور برگشت مسابقات لیگ دسته ٢ باشگاه‌های کشور، مقابل میهمان خود «شاهین ماهشهر» به پیروزی رسید.

به گزارش اصلاح‌وب به نقل از ایرنا، تیم فوتبال سردار بوکان عصر شنبه ٦ آذرماه در ورزشگاه تازه‌تأسیس خاتم الانبیا، با حضور حدود پنج هزار نفر تماشاگر این شهرستان، بازیهای دوره‌ی برگشت خود را با پیروزی ٢ بر ١ مقابل شاهین ماهشهر آغاز کرد.

تک‌گل بازی شاهین ماهشهر در دقیقه‌ی دوم بازی توسط سینا کناری به ثمر رسید و نیمه‌ی اول به نفع تیم میهمان به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی، تیم سردار بوکان، تهاجمی بازی را آغاز کرد و با زیر فشار قرار دادن حریف به کمک تماشاگران، تیم شاهین ماهشهر را مجبور به عقب‌نشینی کرد.

بر اساس این گزارش، تعویض طلایی پیروز قربانی سرمربی سردار بوکان، با ورود بهمن طهماسبی گلزن این تیم، در دقایق ٥٥ و ٨٥ بازی نتیجه داد و طهماسبی با به ثمر رساندن ٢ گل، پیروزی را به تیمش هدیه کرد.

تیم سردار بوکان با این برد و کسب ١٦ امتیاز، در جایگاه ششم جدول گروه سوم مسابقات لیگ دسته دو کشور قرار گرفت.

در دقیقه ٩٠ این بازی، حامد پورعمرانی از شاهین ماهشهر با کارت قرمز داور زنجانی روبرو شد و از زمین بازی اخراج شد.

قضاوت دیدار شاهین ماهشهر و سردار بوکان را جواد بیگدلی، هاشم خدابنده و اصغر ملکی هر سه از زنجان بر عهده داشتند.

تیم سردار بوکان در گروه سوم لیگ دسته‌ی دوم فوتبال باشگاه‌های کشور، با تیم های نیروی زمینی تهران، شاهین شهرداری بوشهر، پاس همدان، کاسپین قزوین، شهرداری همدان، شهرداری تبریز، شاهین ماهشهر، کارا شیراز، هف سمنان، شاهین توسعه کیش و آلومینیوم هرمزگان هم‌گروه است.

به گزارش ایرنا، هم‌‌‌اکنون در جدول این بازی‌ها و تا پایان هفته‌ی سیزدهم، شهرداری تبریز با ٢٢ امتیاز در رده‌ی اول جدول قرار دارد و شاهین شهرداری بوشهر با ٢٠ امتیاز و تفاضل گل بیشتر نسبت به تیم سوم، در جایگاه دوم قرار دارد و تیم شهرداری همدان با کسب ٢٠ امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار دارد.

تصاویر ضمیمه: 

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار