تبلیغات

مولانا ساداتی : به مردم مناطق محروم همانند سایر نقاط کشور خدمات درمانی ارایه شود

Article Image

امام جمعه اهل سنت سراوان با انتقاد از کمبود امکانات و خدمات سونوگرافی در شهرستان سراوان گفتند: به مردم مناطق محروم همانند سایر نقاط کشور خدمات درمانی ارایه شود%db%b2%db%b0%db%b1%db%b6-%db%b1%db%b1-%db%b1%db%b5-%db%b0%db%b2-%db%b0%db%b6-%db%b1%db%b4
مولانا سید عبدالصمد ساداتی در بخشی از سخنان در مراسم نماز جمعه سراوان(۵/آذرماه ۹۵) با اشاره به کمبود خدمات و امکانات سونوگرافی در شهرستان سراوان و اینکه مردم از این وضعیت رنج می برند، رسیدگی به این وضع نامناسب را خواستار و تاکید کردند: مردم مناطق محروم هم باید از خدمات درمانی و بهداشتی مطلوب همانند سایر نقاط کشور بهره مند گردند.

امام جمعه اهل سنت سراوان گفتند: مشکلی که علاوه از دیگر مشکلات ، مردم سراوان رنج می برند کمبود پزشک متخصص سونوگراف است که موجب به خطر انداختن سلامت بیمار و نگرانی، صفهای طولانی و ازدحام مردم تا پاسی از شب شده است و از این وضع به شدت گلایه دارند.

ایشان تصریح کردند: برخی اظهار داشته اند تا صبح برای گرفتن نوبت که گاهی با هشت ساعت سر صف بودن دست خالی برمی گردند که این وضع نامناسب زحمت زیادی برای مردم این شهرستان و شهرستانهای همجوار که با مسافتی طولانی مراجعه می کنند را ایجاد کرده و ظلم در حق بیماران است از آنجا حفظ سلامتی نیازی اساسی است که به آن توجهی نمی شود.

مولانا ساداتی با بیان اینکه کمبود امکانات درمانی و بهداشتی موجب نارضایتی مردم است و از این وضع انتقاد دارند ، خاطرنشان ساخت: مشکل کمبود متخصص سونوگرافی با چاره اندیشی و اقدام فوری بصورت اساسی حل شود و مردم مناطق محروم از خدمات درمانی و بهداشتی مطلوب همانند سایر نقاط کشور بهره مند گردند.

ایشان در ادامه با اشاره به قطع آب در بخشهایی از شهر سراوان گفتند: امیدواریم مسئولین هرچه سریعتر مشکلات بوجود آمده را بر طرف سازند.

مولانا ساداتی همچنین با اشاره به هزینه های نامتعارف و نجومی برق گفتند: بسیاری از مردم در پرداخت هزینه نامتعارف برق عاجز مانده و با قطع برق مواجه می شوند و در این زمینه علی رغم درخواست مکرر مردم، مسئولین حاضر به پاسخگویی نیستند.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار