تبلیغات

ژیرینوفسکی: بجای پول های کثیف اروپایی, با روبل و لیره خرید و فروش خواهیم کرد

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_zh1480346032c54ff1.png

اساس نیوز: رهبر حزب لیبرال دموکرات روسیه با تاکید بر ارتقا روابط با ترکیه , اتحادیه اروپا را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

به گزارش اساس نیوز به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه "ینی آکیت" چاپ ترکیه , ولادیمیر ژیرینوفسکی با شرکت در برنامه (Voskresenniy Vecher) در کانال یک روسیه گفت: اگر روسیه و ترکیه متحد شوند اروپا به لرزه خواهد افتاد. پول های زشت و ضعیف شما به روسیه و ترکیه لازم نیست . روسیه و ترکیه با پول های خود , روبل و لیره خرید و فروش خواهند کرد. اروپای شما , هیچ اهمیتی برای ما ندارد.

ژیرینوفسکی با حمایت از اردوغان نیز گفت: چرا ترکیه مجبور باشد سه میلیون مهاجر را سکنی دهد؟ ببینید که این چه مشکل بزرگی برای این کشور است. خطر شیوع بیماریهای واگیردار , قاچاق مواد مخدر  و شکل گیری گروه های افراطی وجود دارند. بعد هم می گویند که ترکیه مقصر است ,  تروریستها از آنجا وارد اروپا می شوند. اگر اینطور باشد آنوقت آنها را پیش خودتان بگیرید.

پارلمان اتحادیه اروپا اخیرا تصویب کرد که ادامه مذاکرات در مورد عضویت ترکیه در این اتحادیه متوقف گردد. اردوغان رئیس جمهور ترکیه نیز تهدید کرد که مرزهای خود با اروپا را به روی مهاجران خواهد گشود.

25/351

منبع

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار