تبلیغات

نخست‌وزير سابق قطر جاسوس امریکا در خاورمیانه

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_t6PzGsZ9niIg.jpgاساس نیوز: سفير سابق مصر در قطر در برنامه‌ای تلويزيونی اعلام کرد نخست‌وزير سابق قطر پُستی در اطلاعات آمريکا دارد و حقوق ماهيانه دريافت می‌کند.

«محمد منيسی» سفير سابق مصر در قطر در اظهاراتی بی‌سابقه اعلام کرد : اطلاعات آمريکا، «حمد بن جاسم بن جبر آل ثانی» (نخست‌وزير و وزير خارجه سابق قطر) را به نفع خود به خدمت گرفته و جاسم يک پُست رسمی در اطلاعات آمريکا ويژه امور خاورميانه دارد و حقوق ماهيانه از اطلاعات آمريکا می‌گيرد.

سفير سابق مصر تصريح کرد: وی به نسبت قطری‌ها باهوش است و به دلايل شخصی از مصر متنفر است؛ واشنگتن از وی در منطقه خاورميانه کمک می‌گيرد، حمد بن جاسم با اسرائيل خوب است و قصری در فلسطين اشغالی داد.

منيسی در گفتگويی تلفنی با برنامه «مساء القاهره» مصر گفت: حمد بن جاسم امور قطر را اداره می‌کند نه «تميم بن حمد» امير فعلی يا «حمد بن خليفه» امير سابق آن.

وی در ادامه به تميم و حمد هشدار داد مواظب باشند به سرنوشت «معمر قذافی» دچار نشوند که پول نفت را در مناطق بسياری خرج کرد تا خود را پادشاه آفريقا و اميرالمومنين بنامد اما در پايان امر به آن نحو کشته شد.

طبق گزارش‌های خبری، پروژه براندازی در سوريه در ابتدا به قطر و حمد بن جاسم نخست‌وزير و وزير خارجه وقت قطر محول شده بود اما پس از شکست، طرح به عربستان منتقل شد و امير قطر و او از قدرت کنار زده شدند و تميم بن حمد فرزند امير سابق، اداره حکومت و کشور را بر عهده گرفت.

کانال تلگرام اساسhttps://telegram.me/joinchat/B2JAQDvRb9_twzneMF-HXQ

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار