تبلیغات

نماینده اهل سنت در مجلس با قربانیان حادثه تروریستی عراق و سانحه قطار ابراز همدردی کرد

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_noorr56.jpg

اساس نیوز :عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی حمله تروریستی اخیر در کشورعراق را محکوم کرد.

به گزارش خبرنگاراساس نیوزرامین نورقلی پورعضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی ونماینده حوزه غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی طی گفتگوی اختصاصی با این سایت ضمن عرض تسلیت به بازماندگان سانحه تصادف قطارمسافربری,انجام حملات تروریستی اخیردرعراق را که منجربه کشته شدن تعدادی زیادی ازمسلمانان وازجمله شهروندان ایرانی گردید را به شدت محکوم کرد.
وی دراین باره گفت:همانطورکه می دانید کشورما ایران خود یکی ازقربانیان حملات واقدامات تروریستی وغیرانسانی است بنابراین هرشخص وگروهی که مبادرت به عمل ترورنماید حتی با نام یک گروه اسلامی قویا وبه شدت محکوم است زیرا این مساله با موازین اسلامی سازگاری ندارد.
نورقلی پورافزود:ما با بازماندگان این حوادث وملت عزیزایران که اثرات تخریبی این آسیب، آن ها را دچارمصیبت کرده است اظهارهمدردی می کنیم.حوادثی نظیرحملات تروریستی درهرنقطه ومکانی که اتفاق بیافتد بدون گذشت ومحکوم است زیرا صدماتی به دنبال دارد که جبران ناپذیرمی باشند.
نماینده اهل سنت مجلس شورای اسلامی یادآورشد:مسلما هیچ یک ازملت های آزاده چنین عملی را برنمی تابند.حمله مسلحانه به انسان های بی دفاع وبی گناه که ازحق حیات طبیعی برخوردارند ومحروم کردن کودکانی که هم اکنون باید دردامان والدین خود باشند ازهرلحاظ رد وغیرقابل پذیرش است.
رامین نورقلی پورتاکید کرد:همگی ما مسلمانان ازقانون خداوند پیروی می کنیم وبنا به فرموده پیامبراکرم صلوات الله علیه هیچ کس حق ندارد نسبت به جان ومال شخص مسلمان تعرض نموده ویا به وی دشنام دهد.
خبرنگار طاهر جانی

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار