تبلیغات

ماموستا قادری: دشمن منتظر لغزش ماست

Article Image

ماموستا قادری در دیدار روحانیون، بسیجیان و روسای ادارات شهر پاوه با نماینده ولی فقیه در استان کردستان، راه‌یابی جنگ نرم دشمن را به خانه‌های ما معضلی بزرگ دانستند و گفتند: امروزه دشمن با راه‌اندازی جنگ نرم در منازل ما سنگر گرفته و منتظر لغزش ماست تا به‌واسطه آن بتواند افکار خود را بر جامعه ما حاکم گرداند؛ لذا می‌طلبد هوشیاری خود را حفظ کنیم و گول خنده دشمن را نخوریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه؛ ماموستا ملا قادر قادری روز جمعه 5 آذرماه 95 در دیدار علمای منطقه، بسیجیان ناحیه مقاومت بسیج ، و روسای ادارات شهرستان پاوه با آیت‌الله حسینی شاهرودی نماینده مقام معظم رهبری در استان کردستان و نماینده مردم شریف کردستان در مجلس خبرگان رهبری که  به مناسبت هفته بسیج در مسجد قباء انجام گرفت، تشکیل بسیج به‌فرمان حضرت امام (ره) را اقدامی مؤثر و حرکتی شجاعانه توصیف کردند و گفتند: اقدام بنیان‌گذار جمهوری اسلامی در تشکیل بسیج بهترین کار و اقدام بود.

ایشان مردم پاوه و اورامانات را مردمانی ثابت القدم معرفی و گفتند: از ابتدای انقلاب اسلامی تا به امروز مردم ما مردمی ثابت القدم، خدوم و در خدمت نظام بوده‌اند و هستند.

وی در ادامه، راه‌یابی جنگ نرم دشمن را به خانه‌های ما معضلی بزرگ دانستند و گفتند: امروزه دشمن با راه‌اندازی جنگ نرم در منازل ما سنگر گرفته و منتظر لغزش ماست تا به‌واسطه آن بتواند افکار خود را بر جامعه ما حاکم گرداند؛ لذا می‌طلبد هوشیاری خود را حفظ کنیم و گول خنده دشمن را نخوریم.

امام‌جمعه پاوه اهل سنت را قربانی اصلی داعش دانستند و گفتند: داعش که با شناسنامه اهل سنت به میدان آمده است، دیروز جنایت تازه‌ای را در حله عراق مرتکب شد و عده‌ای بی‌گناه را به خاک و خون کشید که هر انسان مؤمن و مخلص و مسلمانی را تحت تأثیر قرارداد.

وی افزودند: اگر در شهر حله مسلمانان اهل تشیع ایرانی و پاکستانی و افغانستانی را شهید کردند، در شهرهایی مثل انبار و فلوجه هرروز اهل سنت را به خاک و خون می‌کشند و اساساً در اعمال تروریستی آن‌ها افراد مهم نیستند و کرد و فارس و شیعه و سنی و ترک و فارس نمی‌شناسند.

ماموستا قادری در پایان از حضور جناب آیت الله شاهرودی و همراهان وی تشکر کردندو ابراز امیدواری کردند که حضور ایشان ر اورامانات منشأ خیر باشد.

سپس جناب آیت لله شاهرودی ضمن تقدیر از حضار، مطالب مفصلی بیان داشتند.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار