تبلیغات

وب سایت شورای امنیت ملی افغانستان هک شد

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_98a89978ed864b16ad8df4d32cd2ed0b.jpgاساس نیوز: وب سایت شورای امنیت ملی افغانستان هک شد و از دسترس این سازمان خارج شد.


گروهی به نام «ارتش سایبری هزاردستان» وب سایت شورای امنیت ملی افغانستان را هک کردند، این وب سایت اکنون از دسترس خارج شده است.
این هکرها در پیامی روی سایت شورای امنیت ملی افغانستان نوشتند که «ما عدالت و برابری برای همه اقوام افغانستان را می‌خواهیم و تا برقراری عدالت از پای نخواهیم نشست».


این گروه همچنین اعلام کردند که کنترل این سایت را در اختیار گرفته و تمام اطلاعات آن در دسترس آنها است.
 هکرها همچنین گفتند که امنیت در افغانستان تنها فریب یا وهم است.
«تواب غورزنگ» سخنگوی دفتر شورای امنیت ملی افغانستان در واکنش به این اقدام گفت: این یک عمل تروریستی سایبری است. سایت ما برای چند لحظه هک شده بود، گروه‌های فنی ما در حال تلاش برای فعال سازی دوباره سایت هستند.


 این هکرها همچنین عکس‌های«حنیف اتمر» مشاور امنیت ملی افغانستان و «معصوم استانکزی» رئیس اداره امنیت ملی، «گل‌نبی احمدزی» فرمانده پلیس شهری کابل و «عبدالرحمان رحیمی» فرمانده پلیس کابل را با پس‌ زمینه پرچم گروه داعش چاپ کردند.
این هکرها از این افراد به عنوان قاتلان قربانیان چهار حمله مرگبار به شیعیان در سال جاری که گروه داعش مسئولیت آنها را به عهده گرفته نام بردند و خواستار محاکمه و مجازات آنها شده‌اند.
هکرها پدید آوردن گروه داعش در افغانستان را هم به این مقام‌های دولتی نسبت داده‌اند.

اشتراک در تلگرام

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار