تبلیغات

گزارش خطبه‌های نماز جمعه 5 آذر ماه 95 پاوه

Article Image

خطیب جمعه پاوه در خطبه های امروز نماز جمعه پاوه، حادثه تروریستی شهر حله عراق که براثر آن عده‌ای انسان بی‌گناه به خاک و خون کشیده شدند را محکوم کردند و گفتند: روز پنجشنبه تعدادی اتوبوس که حامل زواری از کشورهای ایران، افغانستان و پاکستان بودند در یک پمپ‌بنزین در شهر حله موردحمله انتحاری و تروریستی قرار گرفتند و به شهادت رسیدند.

نماز جمعه مورخه 05/09/95 به امامت حاج ماموستا ملا قادر قادری و حضور باشکوه مسلمانان نمازگزار در مسجد جامع شهر پاوه، برگزار شد. در نماز جمعه این هفته خطیب جمعه پاوه خطبه‌های این هفته را به موضوعات 1-مشکلات ما در درون خود ماست 2-استقبال از ماه ربیع‌الاول 3-مسائل روز اختصاص دادند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه؛ حاج ماموستا ملا قادر قادری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته (5 آذرماه 95) که با حضور مردم نمازگزار در مسجد جامع پاوه برگزار شد، در بحث اول خطبه‌ها به داستانی از ابراهیم ادهم که توسط شفیق بلخی روایت‌شده است اشاره کردند و گفتند: روزی ابراهیم ادهم در بازار بصره گذر میکرد، مردم او را دیدند و شناختند و از وی به گرمی استقبال و از ایشان سؤال کردند که علت چیست دعاهای ما اجابت نمی‌شود؟ درحالی‌که در قرآن کریم خداوند متعال فرموده است: شما دعا کنید من هم اجابت خواهم کرد. ایشان جواب داد: ای مردم بصره 10 درد در درون شماست که سبب شده است خداوند دعاهای شمارا پاسخ ندهد

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار