تبلیغات

رویای پیروزی بدون جنگ آمریکای شیطانی

Article Image

b_300_300_16777215_10_images_8213998570847794.jpg

اساس نیوز: چرا بلاد اسلامی درگیر جنگ و خونریزی هستند؟ آیا آمریکا نقشی در این جنگ ها دارد؟ پاسخ اینگونه سئوالات را می توانید با مطالعه این مقاله که به قلم مصطفی چلیک؛ تحلیلگر ترک به رشته تحریر درآمده , دریافت کنید.ترجمه این مقاله :

اساس نیوز؛ مصطفی چلیک: آمریکای شیطانی , با حداقل زحمت و از طریق به جان هم انداختن مسلمانان , در پی تسلط بر مناطق جغرافیایی مسلمانان است. اگر در مناطق  جغرافیایی مسلمانان جنگ خونینی در جریان است و طرف مقابل آن نیز خود مسلمانان هستند این به دلیل عدم بصیرت و آگاهی آنها از حیله و دام های دشمنان است. تمامی اختلافاتی که مسلمانان از طریق شریعت اسلامی آنها را در بین خود حل و فصل نکرده اند سلاح های فرزندان شیطان (آمریکا, انگلیس و ...) هستند. آنها می توانند هر لحظه با این سلاح ها مسلمانان را به قتل برسانند. همانگونه که امروز با همین سلاح ها مسلمانان را در سوریه , عراق , لیبی , پاکستان و افغانستان به قتل می رسانند. آمریکای شیطانی , از این طریق در پی کسب پیروزی بدون درگیر کردن خود در جنگ است.

آمریکای شیطانی از طریق عملیات موصل , بواسطه گروه های تروریستی وابسته به خود در پی به هرج و مرج کشیدن ترکیه ,  آزاد کردن کسانی که به جرم فعالیت و عضویت در گروهک تشکیلات دولت موازی (گروه فتح الله گولن که دولت ترکیه آن را عامل کودتای نافرجام اخیر می شناسد) به زندان انداخته شده اند و متوقف کردن ادامه عملیات دستگیری عاملان کودتای اخیر می باشد و برای رسیدن به این اهداف خود, از انجام هیچ کاری, جنایتی  و سوءقصدی فروگذار نیست. استعمار, فریب, یغماگری, خونریزی, ایجاد فتنه و فساد , دلایل ادامه وجود آمریکا هستند. بزرگترین دستاورد آمریکا , ویران کردن بلاد اسلامی  است. این ویژگی مشترک تمامی سلاطین و حاکمان فرعون صفت و نمرود صفت می باشد.

خداوند ما را این چنین آگاه می کند که:

" بلقیس گفت: پادشاهان چون به دیاری حمله آرند آن کشور را ویران سازند و عزیزترین اشخاص مملکت را ذلیل ترین افراد گیرند و رسم و سیاستشان بر این کار خواهد بود".(نمل-34).

ذلیل کردن عزیزترین افراد و به قدرت رساندن ذلیل ترین افراد, خصلت مهم فرزندان شیطان و در راس آنها آمریکاست. آنها زهرآگین ین مار در دنیا هستند و بی شک, آمریکا زهرآلودترین مار و در راس آنهاست. شاید هم مقایسه آمریکا با مار زهرآگین , بی احترامی به این نوع مارها خواهد بود.

اگر موجودی خطرناکتر از کوسه ای که بوی خون را گرفته , وجو داشته باشد آن آمریکای شیطانی خواهد بود که بوی نفت به مشامش خورده است. آمریکا برای یک قطره نفت , از ریختن هزاران قطره از خون مسلمانان دریغ نخواهد کرد. اگر از من بپرسند که سگ هار خطرناکتر است یا مار زهردار , بدون هیچ معطلی جواب خواهم داد که : آمریکای قاتل جهانی , از هر دوی آنها خطرناکتر است.

عملیات موصل که با اراده و تصمیم آمریکای شیطانی آغاز گردیده , بطور اخص , جنگ جدیدی است که علیه ترکیه آغاز شده است.آمریکا برای اشغال و سیطره بر سرزمین های اسلامی , از گروه های تروریستی استفاده می کند.بدنبال فریبکاری و گستردن دامهاست. خداوند با شناساندن دشمنان ما, چنین یادآور می شود که:

" و آن ستمکاران بزرگترین مکر و مهمترین سیاست خویش را به کار بردند ولی مکر آنها پیش ( قدرت و تقدیر ) خدا ( هیچ ) است هر چند مکر ( و سیاست ) آنها به پایه ای باشد که کوه ها بدان از جای کنده شوند".

آمریکا دوست کسانی است که دین خود را تضعیف کرده اند. تلاش ها برای متقاعد کردن آمریکا فایده ای نخواهد داشت. آمریکا دولت دیوانگانی است که از دلیل و برهان چیزی نمی فهمند . کسانیکه در پی دریافت کمک از آمریکا هستند در واقع کسانی هستند که بجای توکل به خداوند به آمریکا توکل کرده اند. در پشت آمریکا ایستادند . عقرب را نوازش کردند و به بلبل سنگ پرتاب کردند. اینان در ظاهر مسلمان و در اصل کافر هستند.

سازمان ملل متحد , پناهگاه و تکیه گاه آمریکای قاتل است. در عصر ما , سازمان ملل متحد , در واقع بعنوان شورای تروریست ها است که قتل عام ها و فریبکاریهای آمریکا را تصدیق می کند. این را بدانیم که ؛ اعضای دائمی شورای امنیت , برای به خاک و خون کشیدن بلاد اسلامی , جنگی غیرنظامی را آغاز کرده و  این سازمان را به بزرگترین سازمان تروریستی تبدیل کرده اند. آنها تروریستهایی هستند که در پی تضعیف دول اسلامی و رواج شیطان پرستی و انکار ادیان الهی هستند. سرمنشاء ترور و فساد روی زمین همین است. تا زمانیکه همه ساکنان بلاد اسلامی , ذریاد شیطان را بعنوان دول تروریست نشناسند از جنگ و استثمار شدن رهایی نخواهند یافت.

 25/330

نویسنده: مصطفی چلیک

مترجم: احمد هلاکویی

منبع

Save

Save

اشتراک در تلگرام

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار