تبلیغات

تهدید به سوزانده‌شدن درصورت برنداشتن روسری در میشیگان

Article Image

گروه بین‌الملل: پلیس ایالت میشیگان در آمریکا از تهدید شدن دانشجوی محجبه دانشگاه میشیگان به سوزانده شدن خبر داد.

به نقل از پایگاه خبری «cbslocal»، بنابر آگهی جنایی صادر شده توسط دانشگاه میشیگان، مرد سفیدپوست ۲۰ الی ۳۰ ساله‌ای که فندک در دست داشته است، روز جمعه، ۲۱ آبان در بیرون از محوطه دانشگاه دانشجوی محجه مسلمانی را در صورت برنداشتن روسری‌اش تهدید به سوزاندن کرد.

پاتریک ماگور، رئیس پلیس شهر «ان آربر» میشیگان در گفت‌وگو با خبرگزاری «آسوشیتدپرس» گفت: پلیس به طور جدی در حال بررسی حادثه بوده و از تمام کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارند، درخواست همکاری کرده است.
شورای روابط اسلامی ـ آمریکایی بخش میشیگان با بیان اینکه حادثه اخیر بعد از انتخاب ترامپ به ریاست‌جمهوری اتفاق افتاده است، روز شنبه، ۲۲ آبان از پلیس خواست این حادثه را به عنوان جرم ناشی از نفرت مورد پیگیری قرار دهد.
داود ولید، مدیر این شورا گفت: رهبران سیاسی آمریکا به‌ویژه دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور باید به طور جدی در مورد موج اسلام‌ستیزی که از روز انتخابات سراسر این کشور را فراگرفته است، سخنرانی کنند و جلوی آن را بگیرند.
پس از پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حوادث رخ داده نشان از افزایش اسلام‌هراسی در این کشور دارد که این مسئله نگرانی‌ها را افزایش داده است.

منبع:ايكنا

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار