تبلیغات

بنیاد همیاری های بشردوستانه ترکیه در تایلند مدرسه می سازد

Article Image

مراسم گلنگ زنی یک باب مدرسه و مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست که توسط بنیاد همیاری های بشردوستانه ترکیه در تایلند ساخته می شود، برگزار شد.

بنیاد همیاری های بشری ترکیه اعلام کرد، مراسم کلنگ زنی ساخت یک باب مدرسه و همچنین یک باب مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست در منطقه پاتانی تایلند برگزار شد.

در مراسم کلنگ زنی ساخت این مدرسه و یتیم خانه که قرار است با هزینه بنیاد همیاری های بشری ترکیه ساخته شود، هیئت اعزامی بنیاد، کودکان بی سرپرست منطقه و جمعی از مسئولان و مقامات محلی حضور داشتند.

چاغری شاهین از داوطلبان کمک رسان عضو این بنیاد، ظرفیت یتیم خانه درحال ساخت را ۴۰ نفر و مدت زمان پیش بینی شده برای اتمام ساخت آن را یک سال عنوان کرد.

– افتتاح مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست «شهید فرقان دوغان»

هیئت اعزامی بنیاد همیاری های بشری ترکیه همچنین در مدت حضور خود در تایلند، یک مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست به نام شهید فرقان دوغان که به آماده بهره برداری است را نیز افتتاح خواهد کرد.

قرار است مدرسه در حال ساخت این بنیاد در تایلند به نام شهید عمر خالص دمیر (ستوان ارشد نیروهای ویژه ارتش ترکیه که در شب کودتای نافرجام فرقه تروریستی فتو در ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۶ به شهادت رسید) نامگذاری شود.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار