تبلیغات

بیانیه انتخاباتی اهل سنت بندرگناوه برای انتخابات دور دهم مجلس و دور پنجم مجلس خبرگان رهبری

Article Image
پرینت ایمیل چهارشنبه, 05 اسفند 1394

اهل سنت بندرگناوه در ساعات پایانی مهلت تبلیغات کاندیداهای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری بیانیه انتخاباتی خود را در حمایت از " حجة الاسلام دکتر عبدالحمید خدری" برای دور دهم مجلس شورای اسلامی و " آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری" برای دور پنجم مجلس خبرگان رهبری اعلام کرد. این بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

با استعانت به درگاه باری تعالی و درود بر پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت مطهر و یاران بزرگوارش؛

اهل سنت بندرگناوه با احترام به همه کاندیدها پس از بررسی و ارزیابی نامزدهای انتخاباتی حوزه انتخابی بوشهر، گناوه، دیلم و خارک با هدف یاری دولت تدبیر و امید در دوران پساتحریم و همچنین همگام با تشکل ها و احزاب اصلاح طلب در استان بوشهر   از آقای "حجة الاسلام و المسلمین دکتر عبدالحمید خدری" حمایت خود را اعلام می دارد.

امید است با ورود ایشان به مجلس شورای اسلامی، حقوق از دست رفته ملت مظلوم استان بوشهر و همچنین مطالبات جامعه اهل سنت بطور جدی پیگیری و محقق شوند.

همچنین با همان دیدگاه، برای مجلس خبرگان رهبری نیز، اهل سنت بندرگناوه حمایت خود را از " آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری" اعلام می دارد.

يَهْدِي بِهِ اللّهُ مَنِ اتَّبَعَ رِضْوَانَهُ سُبُلَ السَّلاَمِ وَيُخْرِجُهُم مِّنِ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّورِ بِإِذْنِهِ وَيَهْدِيهِمْ إِلَى صِرَاطٍ مُّسْتَقِيمٍ(مائده:16)
خداوند به برکت آن، کسانى را که از خشنودى او پيروى کنند، به راه‏هاى سلامت، هدايت مى‏کند؛ و به فرمان خود، از تاريکي ها به سوى روشنايى مى‏برد؛ و آنها را به سوى راه راست، رهبرى مى‏نمايد.

محمد فاروقی
امام جمعه اهل سنت بندرگناوه
پنجم اسفندماه 1394

اضافه کردن نظر

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار