تبلیغات

داستان وفات پیامبر(ص) – سخنرانی بلوچی مولانا اسحاق سپاهی

Article Image
داستان وفات پیامبر(ص) – سخنرانی بلوچی مولانا اسحاق سپاهی

« وَمَا مُحَمَّدٌ إِلاَّ رَسُولٌ قَدْ خَلَتْ مِن قَبْلِهِ الرُّسُلُ أَفَإِن مَّاتَ أَوْ قُتِلَ انقَلَبْتُمْ عَلَى أَعْقَابِکُمْ وَمَن یَنقَلِبْ عَلَىَ عَقِبَیْهِ فَلَن یَضُرَّ اللّهَ شَیْئًا وَسَیَجْزِی اللّهُ الشَّاکِرِینَ» (آل عمران/۱۴۴)

ترجمه: «محمد جز پیغمبری نیست و پیش از او پیامبرانی بوده و رفته‌اند؛ آیا اگر او بمیرد یا کشته شود به عقب بر می‌گردید و هر کس به عقب بر گردد کوچکترین زیانی به خدا نمی‌رساند و خدا سپاسگزاران را پاداش خواهد داد».

اگر دنیا به کس پاینده بودی *** محمد تا قیامت زنده بودی

بدون شک وفات پیامبر (صلی الله علیه و سلم) سخت ترین و تاریک ترین روزی بود که اهل مدینه آنرا تجربه کردند همانگونه که روز ورود پیامبر (صلی الله علیه و سلم) بعد از سفر هجرت شیرین ترین روز زندگی اهل مدینه به شمار میرفت.

آری، خورشید رحمت و مهربانی ها غروب کرد و نشست و آو بود که در آخرین لحظات زندگی اش امتیانش را به نماز و مهربانی با زیردستان توصیه نمود. گویی این مهمترین توصیه ایشان به امتش می باشد.

داستان غم انگیز وفات پیامبر (صلی الله علیه و سلم)را از زبان سخنران شیرین بیان مولانا اسحاق سپاهی بشنوید.

مشخصات

نام فایل: سخنرانی مولانا اسحاق سپاهی موضوع: داستان غم انگیز وفات پیامبر (ص) زبان: بلوچی فرمت: mp3 حجم: ۴/۱۰ MB منبع: سنت دانلود لینک دانلود مستقیم (برای دانلود کلیک کنید) مطالب مرتبط

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار