تبلیغات

مولانا محمد عثمان : جای تاسف است که مامور دولت عامل ناامنی شود

Article Image
به اشتراک بزارید!

شیخ القرآن مولانا محمد عثمان در بخشی از مراسم نماز جمعه این هفته ( ۲۶ شهریور ۹۵) مسجد جامع الخلیل خاش ضمن اشاره به موضوع امنیت فرمود: مردم و دولت باید امنیت را مورد توجه خود قرار دهند و همچنین نیروهای راهنمایی و رانندگی و نیروهای امنیتی همه دست هم دهند که نعمت امنیت از دست نرود ما همه نیاز به امنیت داریم.

ناامنی سبب مخاطره افتادن دولت و ملت می شود

اگر نا امنی پیش آید برای همه مشکل ساز و تلخ است همانطور که در دنیا مشاهده می کنید در کشورهای اسلامی مانند: سوریه ، افغانستان ، عراق و … بدلیل ناامنی ضایعات و تلفات زیاد و غیر قابل جبران را می دهند.

مدیر جامعه اسلامیه مدینه العلوم خاش در ادامه سخنان خود نسبت به تیراندازی اخیر مامورین نیروهای امنیتی به یکی از اساتید دارالعلوم مکی زاهدان شب یکشنبه ۲۱ شهریور در مسیر خاش و میرجاوه که سبب زخمی و مجروح شدن این استاد شد گلایه شدید نمود و افزود: مولوی حمیدالله گمشادزهی که یکی از اساتید حوزه دارالعلوم مکی زاهدان می باشد در حال گذر از مسیر جاده خاش – میرجاوه توسط مامورین مورد اصابت چند گلوله قرار گرفت و این جای تاسف است که مامور عامل ناامنی شود و اظهار کند که خطا و اشتباهی شده است و لذا همچنین خطایی را هیچ کسی نمی پذیرد و قابل توجیه نیست.

ایشان در آخر امنیت را برای مردم و دولت دارای ارزش دانستند و افزودند: بنابراین مامورین و مردم نسبت به امنیت توجه داشته باشند چراکه امنیت برای همه ارزشمند است.

الخلیل آنلاین

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار