تبلیغات

گردهمایی هنرمندان موسیقی جماعت در سنندج

Article Image

به گزارش سنت نیوز به نقل از اصلاحوب از سنندج، جمعی از اهالی موسقی و هنرمندان جوان و نوجوان وابسته به جماعت، با هدف گفتگو و تبادل نظر در مورد تولید محتوای هنری در زمینه‌های موسیقی و آوازخوانی و کشف و شناسایی استعدادهای جوانان در این حوزه، روز جمعه ۷آبان‌ماه در سنندج گرد هم آمدند.

عزیز صادقی، «مسئول روابط عمومی جماعت در استان کردستان» در این ارتباط گفت: فلسفه‌ی وجودی ما به عنوان صاحب رسالت، بندگی و اطاعت از خداوند است که این بندگی جوانب گوناگون زندگی را دربرمی‌گیرد.

وی با اشاره به اهمیت هنر در دنیای امروز گفت: بدیهی است یکی از حوزه‌های فطری حیات انسانی، مسئلهٔ هنر است و موسیقی و آواز که شایسته است ما به عنوان حاملان رسالت اسلامی، با رویکردی اصلاحی و متعهدانه به این حوزه ورود پیدا کنیم و با توجه به ابتذال حاکم بر هنر و موسیقی امروز جهان، درصدد اصلاح روندهای موجود باشیم.

وی گفت: امروز بیش ازهر زمان دیگری نیاز هست دیدگاه علمایی که هنرهایی چون نوازندگی و آوازخوانی- با شرط و شروطی خاص- را مباح می‌شمارند از دیگر آرای فقهی که قائل به تحریم این عرصه است، تفکیک شود. وی افزود: رسیدن به اهداف وآرمانهای والا با تمنا و آرزو محقق نخواهد شد و لاجرم نیازمند هدف‌گذاری صحیح، برنامه‌ریزی اصولی و تلاش مستمر هستیم تا در‌‌نهایت به آنچه مطلوب ما درعرصهٔ فرهنگ و هنر است، دست یابیم.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار