تبلیغات

نماینده مریوان در مجلس: استفاده از نخبگان اهل سنت به عنوان فرصت گرانقدر مدنظر دولت باشد

Article Image

به گزارش سنت نیوز به نقل از ایسنا، منصور مرادی در تذکری در جلسه علنی صبح امروز (چهارشنبه) مجلس اظهار کرد: درخواست ما از دولت این است که در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری و بیانیه ۱۰ ماده‌ای خویش جهت تغییر کابینه، استفاده از نخبگان اهل سنت را به عنوان فرصتی گرانقدر موردنظر داشته باشند.

وی اضافه کرد: عدم اجرای مصوبات مطرح در سفر ریاست جمهوری به استان کردستان موجب ناراحتی و نگرانی شده لذا از ریاست جمهوری تقاضا می‌شود نسبت به تحقق آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهد.

نماینده مردم مریوان در مجلس در تذکری به وزرای اقتصاد و کار، گفت: کارکنان بانک‌ها یکی از اقشار زحمتکش جامعه هستند که حقوق‌های نجومی مدیران بانک ها و بنگاه‌های اقتصادی سبب شده این کارکنان از مزایای حقوقی خود محروم شوند.

مرادی در تذکری دیگر به وزیر اقتصاد خواستار تعیین تکلیف فعالیت سپرده‌گذاران موسسه ثامن الحجج و سهامداران پدیده شاندیز شد.

وی همچنین نسبت به عدم بکارگیری مربیان بهداشت مدارس و مربیان پیش دبستانی‌ها در استان های مختلف به خصوص کردستان و لغو بخشنامه منع ادامه تحصیل فرهنگیان در کشور هشدار داد.

مرادی در تذکری به وزیر نیرو در خصوص عدم تخصیص آب سدهای استان کردستان به اراضی کشاورزی و باغات، افزود: از وزیر جهاد کشاورزی می‌خواهم درباره عدم تخفیف جریمه تسهیلات بانکی کشاورزان توضیح دهد.

وی با اشاره به برگزاری جلسات هیات وزیران با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تأکید کرد: با توجه به بیانات رهبری در مورد قاچاق، در منطقه غرب کشور، مستثنی شدن آن ها از قاچاق کالا به دلیل زندگی در مجاورت مرزها و عدم سرمایه‌گذاری در سطح خرد و کلان در مرزها باید مورد توجه قرار گیرد. همچنین از وزیر کشور می‌خواهم به دغدغه مردم این منطقه در خصوص جمع آوری کالاهای خارجی توجه کند.

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار