تبلیغات

چهارمین جلسه هماهنگی ستاد برگزاری جشن بزرگ میلاد برگزار شد

Article Image

امام جمعه پاوه در چهارمین جلسه ستاد برگزاری جشن میلاد پاوه که با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد؛ ذات چنین جلساتی را خیر عنوان کردند و گفتند: حقیقتاً ما تاکنون از این مراسمات نتیجه مثبت گرفته ایم و هدف از حضور دوستان نیز همراهی و پشتیبانی و همکاری برای بهتر برگزار نمودن جشن میلاد سال 95 است که قرار است در سالگرد ولادت حضرت رسول (ص) در مسجد جامع پاوه برگزار گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دفتر امام‌جمعه پاوه ؛ حاج ماموستا ملا قادر قادری روز یکشنبه 23 آبان ماه 95 در چهارمین جلسه هم‌اندیشی برای برگزاری مراسم میلاد حضرت خاتم (ص) سال 95 که با حضور مسئولان شهرستان پاوه در بیت ایشان برگزار شد، برپایی چنین مراسماتی را سبب تقویت اراده دینی مردم عنوان کردند و گفتند: برگزاری یاد زحمات و بیان اخلاق و دلسوزی آن بزرگوار در روحیه مردم ما تأثیر مثبت داشته است و جوانان ما را از افکار و عقاید افراطی دور کرده و تندروی را در منطقه تعدیل نموده است.

امام‌جمعه پاوه ذات چنین جلساتی را خیر عنوان کردند و گفتند: حقیقتاً ما تاکنون از این مراسمات نتیجه مثبت گرفته‌ایم و هدف از حضور دوستان نیز همراهی و پشتیبانی و همکاری برای بهتر برگزار نمودن جشن میلاد سال 95 است که قرار است در سالگرد ولادت حضرت رسول (ص) در مسجد جامع پاوه برگزار گردد.

ایشان در ادامه موضوع گفتند: با نگاهی به صفحات تاریخ درمی‌یابیم که این جشن‌ها باوجود مخالفت‌ها و سنگ‌اندازی‌های دولتی و تعدادی از گروه‌های مذهبی چندین قرن است تاکنون در شهرها و روستاهای ما برگزارشده و مبارزات ما علیه رژیم طاغوت هم‌زمان با مراسمات میلاد در سال 1356 شروع شد.

ماموستا قادری به مراسم میلاد سال 94 اشاره کردند و گفتند: مراسم میلاد سال گذشته پاوه که پذیرای مهمانانی از عراق و آذربایجان غربی و کردستان و کرمانشاه و ... بود، باعث عزت و آبرو برای مردم و مسئولان شهر گردید و سبب شد شهرستان پاوه جایگاه خاصی در کشور در برگزاری این جشن پیدا کند.

ایشان در خاتمه گفتند: امیدواریم به مدد حی سبحان بتوانیم مراسم سال جاری را به شیوه‌ای برگزار کنیم که خداوند متعال از ما راضی و پیامبر عزیز خوشحال و مفید و مؤثر برای مسلمانان باشد. انشاء الله

در پایان مسئولان شهرستان ازجمله فرماندار محترم، فرماندهی محترم سپاه پاوه، روسای محترم آموزش‌وپرورش و ارشاد اسلامی و نماینده بازار و چند نفر دیگر دیدگاه‌های خود را در جهت هر چه بهتر برگزار نمودن مراسم بیان و نقطه نظرات خود را ارائه نمودند و جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

تبلیغات

بزودی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار