تبلیغات

قول مساعد لاریجانی برای پیگیری مشکلات دانشجویان اهل سنت

Article Image

ارسال شده توسط رویال از تهران

khezri

رسول خضری عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی گفت که رئیس مجلس در جلسه سه‌شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ با جمعی از روسای دانشکده‌های تقریب مذاهب قم و فراکسیون اهل سنت قول مساعد برای پیگیری مشکلات دانشجویان اهل سنت داد.

به گزارش سنی دیلی رسول خضری در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) اظهار کرد: امروز جمعی از روسای دانشکده‌های تقریب مذاهب قم با فراکسیون اهل سنت و رییس مجلس جلسه‌ای را برگزار کردند که در این جلسه در خصوص مشکلات و مسائل رفاهی اهل سنت، نحوه ادامه تحصیل در دانشگاه‌ها، استخدام و مباحث و مشکلات مربوطه گفت‌وگو صورت گرفت.

وی افزود: ‌از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه استفاده از ظرفیت پارلمانی و فراکسیون اهل سنت برای اشاعه فرهنگ ایرانی اسلامی با سفر بیشتر به کشورهای دنیا بود تا در نهایت بتوان از این ظرفیت در راستای تعامل و ارتباطات دیپلماتیک با دنیا و تقریب مذاهب اسلامی استفاده کرد.

این عضو فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت که رییس مجلس با صحه گذاشتن بر تمامی این مباحث تاکید کردند که این موارد راهبردی و عملیاتی است و می‌توان از ظرفیت‌های قانونی برای عملیاتی شدن آن استفاده کرد. همچنین قول مساعد برای پیگیری و همکاری‌های لازم را دادند.

تبلیغات

بزودی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار